Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskárna Epson SX 115

Dobrý večer,chtěl bych se zeptat ,jaké kdo máte zkušenosti s tiskárnou Epson SX115.Do současné doby jsem používal tiskárnu HP PSC 1510, kde jsou dva zásobníky ,jeden na černý inkoust a druhý na barevný.U Epson SX 115 jsou samostatné zásobníky pro každou barvu,což mně připadá výhodnější.Co o tom soudíte vy ?Děkuji

No, výhodnější je, pokud ty cartridge jsou zvlášť, pokud ti totiž dojde barva,
tak vyměníš patřičnou náplň, která je prázdná a jedeš dál.
Kdežto u dvou carttridgí je problém, v jedné je černá,
ale v té druhé náplni jsou tři barvy a tam jak ti
jedna barva dojde, tak máš smůlu, vyhodíš celou náplň
a přitom tam třeba ty dva barevné odstíny ještě jsou a nejsou prázdné.
Můžeš onu chybějící barvu doplnit nějakou Injekt sadou, ale mám dojem, že by si musel restartovat
čip na cartridgi, doplnění nestačí, tiskárna si pamatuje poslední množství inkoustu, proto restart čipu.
Jinak silně doporučuji original Epson náplně.:-)