Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefunkční USB porty

prosím o pomoc s USB porty. Po vypnutí a následném zapnutí PC (druhý den) přestaly pracovat porty USB (měl jsem připojenou kameru, tiskárnu a bezdrátovou klávesnici s myší). Pokud vložím USB flash disk, tak vše pracuje normálně. Již jsem přeinstaloval ovladače, bez úspěch, následně vždy zařízení odinstaloval a opět nainstaloval. Vždy zařízení nezačně pracovat. OS Windows XP profesional SP3. Moc děkuji za jakoukoliv nápovědu.

nejede nic, tiskárna, webka ani wireless myš s klávesnicí. V systému se zařízení začne instalovat, naistalujese ale hlásí že USB NEBYLO ROZPOZNÁNO a ve vlastnostech: Pro toto zařízení nejsou nainstalovány žádné ovladače. a nejdou aktualizovat neboť to oznámí, že lepší k dispozici nejsou. žlutý vykřičník to neoznámí.