Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mozilla Thunderbird - poštár úplne štrajkuje

Prosím, môže mi niekto poradiť, prečo po nainštalovaní programu Mozilla Thunderbird, poštár úplne
štrajkuje. Server SMTP mi neposkytuje prehľad došlých správ a rovnako moje správy na odoslanie
sú odmietané serverom. V čom jeproblém ? Ďakujem za radu.
Změna předmětu, původně: Mozilla Thunderbird (LaKr) (Kráťa)

Přesně jak píše Wikan.
Musíš si správně nastavit servery, příchozí POP3 server, pokud máš třeba schránku
kam ti chodí e-maily na Centrumu, Seznamu, tak napíšeš pop3.seznam.cz
Odchozí server SMTP, tak tam zadáš tvého poskytovatele připojení,
to musíš mít někde v papírech, třeba O2 má IOL to znamená smtp.iol.cz
Když budeš v tom okně odchozího serveru SMTP, tak dolu,
tam jak je napsáno JMÉNO UŽIVATELE-UŽIVATELSÉ JMÉNO, tak tam
musíš napsat řekl bych jméno sítě, který ti zase poskytne Tvůj
poskytovatel připojení, jsou to čísla s písmeny.
Samozřejmě to má i heslo a to zadáš v okamžiku, kdy odešleš
někomu zprávu, tak se ti objeví obdelníček, kde bude napsáno to
ono jméno sítě ( čísla s písmeny ) a pod tím bude nevyplněné heslo
a tam zase zadáš to heslo, které máš zase od poskytovatele sítě,
je to třeba dvanácti místné číslo.

To vše čerpám z mého poskytovatele sítě O2 adsl u jiných poskytovatelů to může být podobné.

PS : U nového Thunderbirdu mám problém u odchozího serveru SMTP,
je tam místo toho IMAP a to mi dělá potíže. Proto volím jednoduchý postup,
nainstaluji si starší verzi programu Thunderbird, kde SMTP je a pak
celý program s nastavenými servery jen zaktualizuji na nejnovější verzi.