Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno myš-problém s poklepáním

když jednou kliknu na soubor nebo složku, tak se mi hned otevře. přitom v nástroje- možnosti složky-klepnutí a poklepání- je zaškrtnuto poklepání.v ovládacích panelech- nastavení myši-je rychlost poklepání na nejmíň. potřeboval bych, aby se mi soubory otevíraly při dvojkliku. je to strašně otravný, protože mi to dělá problémy i v jiných činostech. poradí mi prosím někdo jak t nastavit?

myš mám gigabyte GM-M6800 - optická

Asi to bude znít divně, ale jak je stará a jak často používaná? Není "vyklikaná"? U mé staré Logitechky jsem uklikal pružinku držící tlačítko myši a to potom vlastně jen leželo, takže stačilo klidně jen myš vzít do ruky a už i tím jemným otřesem klikla.