Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s tiskem

Ahoj, potřebovala bych poradit. Včera jsem nad tím seděla 4hodiny a vidím že sama to nezvládnu. Mám Vistu a správně nainstalované mulitifunkční zařízení HP DeskJet F380, když dám tisknout něco z malování nebo emailu tak se to vytiskne barevně i černě bez problémů. Ale z MS Office 2007 ani popř. z poznámkového bloku ne, tiskárně dělá že tiskne ale vyjede jen prázdná stránky. Přitom dokument je ve formátu .doc , zkoušela jsem snad už všechno. Proto prosím o radu Vás . Předem děkuji :)

V office mas ked kliknes na ten farebny kruh v rohu a tam pod Tlacou mas aj moznost Nahlad pred tlacou alebo tak nejak. Tam nieco vidis?

Je mozne ze mas dokument blbo vytvoreny t.j. napr. ze mas text pisany ako poznamku a v nastaveniach wordu mas mozno ze sa nemaju tlacit poznamky, alebo nieco podobne.

Ak v tom nahlade pred tlacou vidis text a nevytlaci ho, tak je mozne ze mas problem (prazdnu, zaschnutu) kazetu pre ciernu farbu. Pri tlaceni farebneho obrazku (malovani) sa totiz cierna da urobit zmiesavanim farieb farebnej kazety, pri tlaceni textu to chce pouzit mozno vyhradne len ciernu kazetu. Ak mas k tej tlaciarni nejaky program nainstalovany kde je nejaky toolbox a odhadovany stav naplne ciernej tak si to pozri. Prip. by som skusil novu ciernu kazetu.

Aha, pokud kouknu do náhledu tak se mi text ukáže, takže asi spíše ta druhá variata že mám zaschlou kazetu. Myslíš že se to dá nějak vyčistit nebo musím koupit prostě celou novou? A ještě mě napadla varianta že by vista nebo office 2007 nebyl kompaktibilní s tou tiskárnou ale to mi příjde jako blbost když jsem ji instalovala přímo pro vistu. Zatím díky moc za rady :)

Ta tlaciaren ma aj tlacitko "kopirovat cernobile" tak skus tam dat nejaky dokument na scanner, a zmackni "kopirovat cernobile" a uvidis ci sa neico skopiruje. Podobne skus kopirovat farebne ze co sa skopiruje. Ak farebne funguje a cernobile nefunguje tak je to nabeton v haji cierna kazeta a kup novu.

.. este predtym mozes skusit funkciu "vycistit tiskove kazety" (to sa spusta z pocitaca z programu nainstalovaneho ku tlaciarni) viz Uzivatelsku prirucku http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/manualCategory? man_lang=cs&lc=de&dlc=de&cc=at&product=1128296
strana 34
Čištění tiskových kazet
Tuto funkci použijte, pokud se ve výtisku protokolu autotestu vyskytnou v některé
z barevných čar proužky či bílé čáry nebo pokud jsou barvy po první instalaci tiskové
kazety nejasné. Tiskové kazety nečistěte, pokud to není nezbytně nutné, protože při
čištění se spotřebovává inkoust a zkracuje se životnost inkoustových trysek.
Čištění tiskových kazet ze softwaru HP Photosmart
1. Vložte do vstupního zásobníku nepoužitý obyčejný bílý papír formátu A4, Letter
nebo Legal.
2. V programu Centrum řešení HP klepněte na položku Nastavení, přejděte na
možnost Nastavení tisku a potom klepněte na položku Souprava nástrojů
tiskárny.
Poznámka Nástroje tiskárny lze také otevřít z dialogového okna
Vlastnosti tisku. V dialogovém okně Vlastnosti tisku klepněte na kartu
Služby a potom klepněte na možnost Služby pro toto zařízení.
Zobrazí se Nástroje tiskárny.
3. Klepněte na kartu Nastavení zařízení.
4. Klepněte na tlačítko Vyčistit tiskové kazety.
5. Postupujte podle zobrazených pokynů, dokud nebudete s výsledkem spokojeni.
Potom klepněte na tlačítko Dokončeno.
Je-li i po vyčištění tiskových kazet kvalita kopií nebo tisku nedostatečná, zkuste
nejprve vyčistit kontakty nevyhovující tiskové kazety, než ji vyměníte.

čištění kazet jsou už taky zkoušela...vyčistilo se to,vytiskla se zkušební stránka, úplně v pořádku. Jenže když jsem koukla pořádně tak nikde tam nebylo ani slovo černě, místo toho byla tmavě modrá. Zítra zajdu koupit novou kazetu a uvidím. Opravdu moc děkuji za pomoc :)