Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem skype video

mam instalovanu webkameru eye toy,na pc funguje v pohodi ,foti aj snima obraz,ale akonahle pripojim ku skype videohovor,tak 30 sekund max.funguje potom zacne obraz mrznut az sa uplne zastavi,skusim som prinstalovat ovladace,pripojil aj inu kameru a aj videokameru,vsetko snimaju v pohode ,akurat skype zamrzne,uz som aj windows xp preinstaloval,a nejde to stale ako ma.takze neviem co s tym,dakujem

Jake mas internetove pripojenie?
Neda sa v nastaveniach skype nastavit menej kvalitny obraz apod nech to neprenasa tolko dat? (neviem zhlavy co sa tam da nastavit ja kameru so skype nepouzivam)

P.S. Je mozne ze tvoj provider reguluje rychlost chvilu ide rychlost poriadna aby sa rychlo nacitali stranky ale trvaly tok dat moze po chvili provider ti zregulovat rychlost - preto sa pytam na to pripojenie.

Aha. A ked si tie WinXP preinstaloval tak to bola cista instalacia? Ovladace chipsetu a grafiky nainstalene? Skus cistu instalaciu Win a spravne aktualne ovladace k zakl.doske a grafike a zvukovke (idealne aktualne verzie z webu vyrobcov zakl.dosky a grafiky). A skus preistotu do tych Win aj posledny servicepack nech tie aktualne ovladace maju aj aktualny system.

jasne sp3 stiahlo ked dal cisty xp win a 'spravne aktualne ovladace k zakl.doske a grafike a zvukovke ',toto musim znova instalovat?ale kamera mi normalne snima aj fotky v pohode,ale skype ma absolutne zmrzne obraz,takze tie ovladace mam skusit?ked ten sp3 mi stiahlo v pohode

no myslel jsem jašte problémy v registru ale když to chvílu beží tak to v nich nebude
Ottevří Skype klinkni na nijáký kontakt ,v modrém proužku v druhem okně jsou zeléné ikonky klinkni na druhou z prava zda to napíšě Rychlost PC je dobrá ,skusit z někym navázat videohovor a klinknou na poslední ikonu v pravo Rychlost přípojení co se z obrazí za správu ,nejprve dokonale vičíst PC od viru a čistícím progrmem na PC/Ccleaner ashampoo win optimizer atd.
skontrolovat nastavení -nastavit znovu.

pise ze rychlost a pripojenie dobre ,a po instalacii xp som to pustil cez avg ,aj ashampoo win optimizer,cez spyware,ked zapnem skype tak to cca 30 sec ide a znova zacne obraz mrznut a koniec,tam to asi bude v tych instalackach grafiky a maticnej dosky,najskor