Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafika + Zdroj

táta mi dovolil jsi na vánoce vybrat něco do 7 000 kč a jáchi novou grafiku a zdroj mam
windows 7 ultimate 64x ostatný parametry nejsou nutné ale byl bych rád kdybych tam třeba rozchodil hry na maximum aspoň FPS 30 + líp s rozlišením 1920x1080

Tak ked si si isty ze mas presne tuhle, tak kup jednu a strc to do toho slotu v ktorom to ma ist v dual channel mode (podla navodu k zakl.doske tam je k tomu taka tabulka ze kam sa strkaju dual channel moduly). Nemusi to byt "kit", proste jeden modul mas tak kup este jeden modul 2GB, presne stejny jak mas teraz a budes mat "dual channel kit" :)