Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypinani pc pri hrani her

Dobry den potreboval bych poradit pri hrani her se mi vypina pc hraju treba gears ofwar,cod 4,5,atd asi ti lepsi hry.drive jsem s tim problemy nemnel.Ma konfigurace je AMD Athlon 64x2 dual core procesor 5200+ 2,71ghz 2gb ram zakladni deska nforce 570 series graficka karta Nvidia geforce 8600gt 256mb ddr3 zdroj mam 450w a system windows xp profesional 2002 sp3 dekuji predem za rady.

Tohle je tady pořád. Teploty při zatížení, značku a typ zdroje hráči nezjišťují a hledat se taky neobtěžují, střelba do panáků a porážení chodců je přednější :) Často v zápalu hry zapomenou, že i počítač se občas musí vyčistit.

Nikoliv. To bylo jen vyjádření všeobecné nespokojenosti s tvým HW :-). Zkusil bych akorát ten zdroj (třeba půjčit od kámoše). Grafika je slabúčká, ale pokud ti stačí... Chipset je ovšem tristní - mrkni, jestli se ti náhodou nepřehřívá NB: klasický to případ nV chipových sad.