Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sluchatka Koss

Ahoj, je nějaký zvukový rozdíl mezi sluchátky Koss Porta Pro a Koss Porta Pro 25th anniversary edition, nebo je to ma jenom jiny baleni a barvu??? dik

koss.htm

Tato sluchátka se od klasických PORTA PRO liší barvou měničů a přepínačů Comfort Zone (šedá), černým mostem a především kabelem, který má nejen textilní oplet ale i jinou vnitřní konstrukci. Součástí luxusního balení je, mimo obvyklého koženkového váčku a redukce, také pamětní plaketa a leták s popsanou historií.