Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Restarty PC při bootu

Zdar,
potřeboval bych pomoci při identifikaci závady a to následující:

Restartuje se mi PC, vždy po zapnutí si mi nainicializuje HW, začne bootování a asi po 2 - 3 vteřinách se mi resetne PC a pak už nabootuje normálně. Udělá to i když dám ve Widlích restart.
Sám nevím, jestli je to v HW, nebo jsou v kelu Widle.
Podezírám zdroj, ale jistotu nemám.

Sestava: P4 2,4GHz, zdroj 450W, 4 SCSI disky 10k, jeden IDE 7,2k, WinXP.

No jo, ale až těsně po tom, co začne PC bootovat? Při druhém bootu to najede do tabulky s výběrem "stav nouze, normální..."
Ale asi by to mohlo být ono, protože jsem nedávno baterku měnil, BIOS sám zařval, že ta stará je slabá a ta nová je sice nepoužitá, ale nějakej ten rok ležela v šupleti.
Tak díky, budu shánět novou baterku.