Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy so spomaleným notebookom

Dobrý deň,

mám nový notebook ASUS K50IP-SX119V, v nedeľu som ho spustil, nainštaloval Windows 7. A neviem prečo ale ten notebook je celý nejaký spomalený, viackrát som ho musel nasilu reštartovať lebo vôbec nereagoval. A to som na ňom skoro nič nerobil, nainštaloval jednu hru, stiahol Operu a WinRar. Ja viem, že som toho dosť o probléme nenapísal ale netuším v čom môže byť chyba. To už aj môj starý desktop je 10x rýchlejší. Ešte jedna vec, do PC som jeleň, veľa sa do nich nerozumiem. Viete mi nejak poradiť čo by som sám mohol spraviť?

Procesor: dvojjadrový Intel 2.1ghz. Ram: 4gb. Grafika Nvidia Geforce G205M. Windows 7 64-bit.

Ďakujem za nejaké rady.

No tak správcu zariadení mi ani nechce spustiť, ovládače - no tie by mali byť najnovšie, v nedeľu som ten notebook dostal a odvtedy prebehla už nejaká aktualizácia.

Ono je problém v tom, že dosť často systém úplne zamrzne a trvá mu to kým sa spamätá, niekedy ho musím aj reštartovať nasilu. Aj Opera mi hocikedy vôbec nereaguje. Keby som aspoň dačo na ňom robil nejaké zložité veci tak pochopím že sa to s prepáčením serie, ale veď som mu dokopy nič nespravil.

Ked ti nejde spustit spravcu tak je to uz tak rozdrbane alebo zavirene ze to mozes rovno nainstalovat uplne nanovo (resp. urobit recovery na ciste Windows od vyrobcu, zvycajne sa to spusta mackanim nejakej klavesy pri starte, vid navod). A potom tam uz neinstalovat ziadne viry ani ultimate super cracky.