Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Průzkumník windows - problém

Ahoj, potřeboval bych poradit ohledně problému s programem Průzkumník Windows. Mám OS W7 a nyní my pokaždé laptop udělá, že když chci zapnou nějaký program, který je na celou obrazovku (např. hra), tak mi to tu hru zase okamžitě zminimalizuje na lištu a objeví se okno Průzkumník Windows přestal pracovat (viz. příloha). Jenže tohle mi to prostě dělá u jakéhokoliv podobného programu který je na celou obrazovku, prosím poraďte
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Jo už to vidím:

Název chybující aplikace: explorer.exe, verze: 6.1.7600.16450, časové razítko: 0x4aebab8d
Název chybujícího modulu: KERNELBASE.dll, verze: 6.1.7600.16385, časové razítko: 0x4a5bdfe0
Kód výjimky: 0xc000041d
Posun chyby: 0x0000000000002004
ID chybujícího procesu: 0x116c
Čas spuštění chybující aplikace: 0x01cb78d6f05ece31
Cesta k chybující aplikaci: C:\Windows\explorer.exe
Cesta k chybujícímu modulu: C:\Windows\system32\KERNELBASE.dll
ID zprávy: 04222ddb-e4cb-11df-87c1-705ab67d6ef4

start
cmd
výsledek kliknout pravou myší a spustit jako správce
do černého okna : sfc /scannow
---
prohledá a obnoví systémové soubory a proměnné a hodnoty v registry.
--
po restartu znova vyzkoušej.

dobře, vyzkoušejme variantu- ovladače graf. karty - zkus je přeinstalovat:

jak zjistit co máš za kartu: http://pc.poradna.net/a/view/366229-ovladac-zaklad ni-desky , přečti si i diskus

další věc - nastartovat systém do nouzového režimu a vyzkoušet chybu (jak: hledat na google nouzový režim typ tvého OS- třeba windows 7)

ked mas integrovanu grafiku tak si zisti typ zakl.dosky a na webe vyrobcu zakl.dosky si najdi vsetky ovladce pre tvoje Windows. Mas to tam predsa v tom clanku vsetko napisane.
P.S. ked to je notebook tak ovladace su na webe vyrobcu notebooku v sekcii suppert alebo downloads, a najdes si ich tam podla presneho typu notebooku. Prip. u notebooku mas moznost obnovit cele Windows na stav pri kupe notebooku (=recovery) takze mozes si aj zazalohovat svoje data mimo HDD a obnovit to.

Tak to mas blbe, preco im ten crep pada nevie ani inzinierka Lisa z mrkvosoft supportu, aj ked jej tam do oci trieska presna adresa chybujucej instrukcie :D (a stacilo by to posunut inzinierom co maju zdrojaky)
http://social.answers.microsoft.com/Forums/en-US/w 7files/thread/671dce84-cd05-4a07-8ce2-300b08e568de

skus najnovsie ovladace k doske a grafike, a aj odinstaluj vsetky dalsie programy ktore tam bezia na pozadi, napr. antiviraky vsetky a firewally a nejake tie miniaplikacie vpravo vypni ten panel kompletne atd.
Skusal si uz nastavit ten styl WindowsXP?