Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program podobný frontpage

Ahoj poradíte mi prosím nějaký program na tvorbu www stránek pro úplný amatéry?dřív jsem používal frontpage XP, ale přešel jsem na novější office a ty ho bohužel neobsahují. Díky za odpověď.

Frontpage se již také před lety přestal dělat, proto
si ho asi v nových officech ani neměl.
Na řadu poté přišel nový program pro onu tvorbu www
a to Microsoft Expression Web. Pokud vím, tak
je to samostatný balík, sice patří pod office, ale
prodává se zvlášť a tuším, že je v angličtině
narozdíl od Frontpage.
Nejsem znalý html kódů, ale ve Frontpage jsem
tvořil stránky snadno, ale výsledek mi připadal
vždy jak těžký amatérismus, proto jsem to ani na web nedával:-)