Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Velmi citlivy Wifi scanner

Potrebujem zachytit iny AP, ale preto potrebujem nejaky citlivy wifi Scanner, ktory mi zachyti aj sebemensi šum = signal a ukaže jeho hodnotu.. NEtStumbler je neucinny (teraz), teraz mi zobrazi len moje AP, dakedy 4-5AP... --> ale nejak to zavisi od neviem coho vo WIndowse v nastaveniach..
V linuxe mi to zachyti dost vela cudnych AP ale ja to potrebujem pre Win(xp)

Tady záleží na zisku antény a citlivosti přijímacího klienta (AP). Jestli přijímací zařízení signál nenačuchá, žádný program (NETStumbler samozřejmě taky) už s tím nic nenadělá.
//Edit: Rozdíl v počtu zachycených pod Linuxem a Win může být v tom, že Win program nepřečte šifrované AP, špatně projíždí kanály a pod.

Spíš jestli není jinak nastavena WiFi - systém si může nastavení pamatovat a prdne to při startu do karty (nastavení citlivosti, vysílacího výkonu,...). AP lze obecně přepnout do stavu Klient a scanovat luft. Většina dnešních AP má přímo HTML rozhraní a svůj scaner vzduchu - takže další program nebývá třeba.