Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odstranění smazaných souborů

Dobrý den,chtěl bych najít nějaký způsob,jak se zbavit smazaných souborů. Myslím těch, které mě najde Recuva.Jsou jich stovky a zabírají moc místa. Kdybych je uložil všechny do nějaké složky a tu vymazal,tak se mě zase na disku objeví.Nevím si rady.Jsou soubory,které mě Recuva vygeneruje fyzicky přítomny a nebo jsou to zase jen kopie? V prvním případě by snad šlo (ze zoufalství)je přesnunout na flešku a tu pak asi nejlépe zahodit.Může mi někdo poradit.Díky

Myslím těch, které mě najde Recuva

recuva zobrazí jen to co momentálně vidí - a zda tyto záznamy považuje za obnovitelné. umístění těch souborů je však označeno za prázdné, tj. přístupné pro jakýkoli nový zápis.
recuva nemá nic společného s denně používaným správcem existujících souborů. považovat ten seznam za zabrané místo znamená buď hodně zvláštní způsob uvažování, nebo velkou dávku lysohlávek.