Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s mysou vo Win 7

Dobry den mam mensi problem , no mozno bude aj vacsi... zapnem pocitac a pri kurzory mysi mam stale ten kruzok ako ked nieco pracuje a otvara nejaky program ...pri tom ale nic nerobim ...neviete mi niekto poradit co s tym prosim? za skoru odpoved vopred dakujem ...

loading...

Těžko říct. Dovolím si tvrdit, že podle správce procesů to nepoznáš (ale možná jo - v té aplikaci /procesu bude nejspíš "lítat" využití paměti). Zkusil bych Process Explorer (nagůgluj), v něm se toho dá poznat víc a líp. Možná bych se podíval i na potenciální infekci - je možné, že ti v systému řádí nějaká brebera.