Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Rozlišení fotografie / možná velikost tisku

Ahoj. Nevím si rady s tím, v jaké velikosti by se dala vytisknout panoramatická fotografie o rozlišení 11033 x 3714 ? Chtěl bych jí nechat vytisknout na plátno a udělat z ní obraz. Na webu píšou, že udělají jakékoliv rozměri (i atipické). Proto potřebuji vědět, jak taková fotka může být velká, aby měla nějakou kvalitu.

šla by udělat. Ale nebude to úplně ideální.

V rozlišení 300DPI (tj. tiskovém rozlišení pro kvalitu ofsetového tisku) získáš obrázek o rozměrech max. 93,4cm x 31,4cm

Podotýkám ale, že se jedná o ofset, při tisku na běžném plotteru budeš tak jako tak limitován jeho rastrem, takže těch 120x40cm bude ještě hratelných a nebude limitovat kvalitu tisku.