Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde spustit Windows 7

Zdravím,
byl jsem na PC a měl spuštěny programy jako obvykle (QIP, Winamp, Firefox se stránkami jako obvykle - Centrum, Idnes, Facebook bez jakychkoliv aplikaci) a PC se mi začal trochu sekat. Pak se zasekl na docela dlouhou dobu tak jsem restartoval PC. Po restartu se nebyly schopny načíst Windows, a tak se načetla ta diagnostika potíží. Nenašlo to příčinu tak mi to poradilo obnovit systém, jenže já jsem si předtím nevytvořuil bod pro obnovení systému (nepočítal jsem s tím že bych ho potřeboval). Jediná možnost která my tam nyní zbyla je obnovení výchozího stavu HDD a příkazový řádek. Chtěl jsem se zeptat, jestli při tom obnovení ztratím pouze data (není problém, to nejdůležitější mám zazálohované) a nebo i OS, a pokud i OS, jestli je to problém když jsem měl DRM licenci z obchodu. Nebo pokud je z této situace jiné východisko. Díky

Pokud o data nejde tak to zkus. Těžko říct co se stalo jestli v ntb něco neodešlo (disk?) a jestli se to vůbec povede. A nebude se třeba muset instalovat z instalačního média.
DRM licence-nevím co to je, licenční číslo těch windows máš někde vytisklé ?