Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem komponenty

zdravim, kamos mi nabyzi za par korun kompomenty

procesor,ram,grafiku,zakl desku,

procak: amd athlon II 240
zakl deska: ASUS M2N SLI Deluxe ( nahran nejnovejsi bios )
Ram 512 MB [533 MHZ] DDR2
grafika geforce 7300 256MB PCI-E

Zakl deska podporuje procesor Amd athlon II 240, a podporuje RAM DDR2 533MHZ, a PCI-E SLOT, ale raci se jeste ptam vas.

doma mam jeste zdroj 500W, a CASE

kdybych to slozil dohromady, jelo by to??

btw je to jen na internet a wordpad.

swap je virtualna pamat na harddisku. Asi tak milionkrat pomalsia jak RAM. Pouziva sa ak neni dostatok RAM, t.j. na PC s 512MB sa pouziva takmer vzdy :)
Je dobre na ten PC dat aspon 2 x 512MB RAM, ja by som tam dal 2 x 1GB. Neni problem RAM dokupit nemusi ti to vsetko dat kamarat, RAM maju aj v obchode. A nedaval by som tam 533MHz ale 800MHz RAM a tu 533 by som predal/vyhodil.

Inac ta grafika 7300 neni vobec na hry, takze neviem co s tym chces robit je to kancelarsky PC (internet, word, filmy, fotky). Na take vyuzitie by aj mohlo stacit tych 512MB RAM, s WindowsXP bezproblemov (nie Vista a nie Windows7 tie potrebuju viac RAM na nezmysly).