Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nevidím miniaplikace

Prosím Vás o radu, mám win7 a když spustím jakoukoliv miniaplikaci na plochu, tak vidím pouze bílé íčko v modrém kroužku a křížek pro vypnutí, samotnou aplikaci ale ne... Můžete mi prosím poradit čím by to mohlo být? zkoušela jsem instalovat jawu a nic... blbne mi to od chvíle co mám wifi... Děkuji za případné rady

do startu si vypiš správce úloh a dej na plochu je to důležitá ikona která dost vyřeší třeba při zátěži atd.
Jinak správce úloh vypiš do startu>na liště nahoře Procesy a tam se podívej název procesu sidebar.exe popis Windows Desktop Gadgest jestli vůbec pracuje nebo tam je.

Zkus to odvirovat Superantispyware (ten vyhledá všechno) pročistit ho,něco ho zřejmě brzdí v provozu.Avast nebo co to máš je jenom na viry,malware antivirus přehlíží.Pokud možno v nouzovým režimu s tím Superantispyware free,je to nejčistější práce.Nouzový režim je hned při zapnutí Pc mačkat F8 a dát SAFE MODE druhý z vrchu pokud to máš v angličtině jinak je to nouzový režim.Windows se zapne ale v nouzovým režimu se základními funkcemi a tam to prohledat se Superanti.Případně na internetu zkus technika z microsoft na jednu otázku máš nárok,mám i na p.Kosika číslo,ale tady to psát nemůžu.