Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s mikrofonem

Dobrá den už déle mě trapí problem s mikrofonem mám nový mikrofon zakoupený po tom co jsem zjistil že mi ten starý nefunguje bohužel jsem zbytečně vyhodil 800kč protože jsem zjistil že ani 2 mikrofony co jsem našel doma a 1 který jsem si pujčil od rodičů(který na jejich pc funguje) nefungují na mém pc.mikrofon připojuji přes vstup pro mikrofon který je hned vedle vstupu na bedýnky ze zadu pc tam ani jeden nefungoval....poté jsem zkoušel zapojit ho přes monitor který má též vstup na mikrofon a nic..... jinak pc mám celkem slušná 2.9 GHZ,1.2GB RAM,64MB GRAF.KARTU WIN XP. zvuk mám propojená přes zadní vstup do monitoru(jelikož mám repro v monitoru) a z monitoru (opět vstup na 3.5 jack)kabel na propojení do domácího kina...zvuk funguje bohužel mikrofon na ne....byl bych moc vděčný za rady které problém vyřeší:):) děkuji

prostě všechno bylo v pořádku mikrofon jsem používal hodně dlouho jen jsem připojil mikrofon a jel jsem na skypu uplně pohodě a najednou prostě konec jakmile jsem připojil zvuk k domácímu kinu tak to nešlo tak jsem zase zkoušel odpojit domáci kino a jet jako za stara ale to už nešlo nevím co je microhone boos??