Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskárna HP PSC1510 All

Dobrý večer,
chtěl bych se zeptat.Existuje nějaký program,který bych doinstaloval nebo nějak jinak jak docílit, aby tato tiskárna ukazovala množství inkoustu i po nasazení nových nebo dalších nápní.Děkuji
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

jake "repliky"? Normalne ked kupis v obchode napln ci uz HP alebo od inej firmy urcenu pre tu tlaciaren (nemusi to byt original HP), tak musi aj normalne ukazovat mnozstvo. Ked to kupis kdesi v garazi u nejakeho plnica tak to mas smolu. Odkial mas tu novu kazetu a co presne to je za znacku?

omyl, nic nemusi. akonahle je to neoriginal sracka a nieje priamo od HP (originalna), tak ti nikto nic negarantuje, kedze sa to tam kadejako cipuje. Pre tychto vypocitavcov je hlavne aby to tlacilo a na podobne prkotikny kaslu.

Riesenie - ked chces naplno vyuzivat vsetky funkcie, tak si kup originaly.