Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sluchátka vhodná pro drum/bass

Zdravím, hledám vhodná sluchátka pro poslech hudby ve které se převážně vyskytují bassy/bubny a jsou i svým designem tak trochu "stylová" . Nejprve jsem pohlédl po v celku nové značce SkullCandy ale po přečtení recenzí jsem více poznal že tato firma jede na styl a aplikuje do svých modelu v dnešní době nesmyslné technologie (vibrace) a za cenu 2000 kč jsou tedy směsným smetím. Shání tedy něco stylově obdobného do 2500 kč , poslech převážně venku pichnuté přes přehrávač 3,5 . Kdyby jste měli někdo nějakej tip podělte se prosím :-) Děkuji

Ty jsem neslyšel, ale asi taky nebudou špatné. Dneska už se dají koupit dobře hrající sluchátka za slušnou cenu. Hlavně nekupuj Genius, Creative a podbné shity...:-)

Ty akágéčka, které jsem avizoval, má kolega a hrajou fakt super. Osobně používám Sennheiser HD25.

AKG,M-Audio,ESi,Yamaha,Sennheiser to máš také cca hi-end pre bežného smrtelníka za rozumnú cenu,Shure už spadajú do pomerne vysokej cenovej kategorie a mnohé modely sa používajú ako referenčné štúdiové sluchátka,takže tomu zodpovedá obvykle aj ich priemerná cena,k nim možno ešte pripočítať Ultrasone,Beierdynamic.......... zbytok tých onanisticko-hifistických patrí skôr do skupiny,kde platíš viac menej za značku,nie za vyššiu kvalitu,tá je u nich prevažne rovnaká,ale väčšinou sa u nich uplatňuje to známe "viac prúžkov,viac adidas"...