Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Facebook blbne

Zdravim, taky vám tak blbne Facebook?Vždycky musim smazat Cookies aby mi zase chvilku Facebook šel.Myslíte že to je jen dočasný nebo bude chyba ve mě?Ostatním to prej taky blbne ale nevim jestli tak jak mě.Díky za odpovědi.

pokud seš si jistej se svojí sítí je to facebook co má problémy se svým portálem.Nedávno se psalo že se dělá na zlepšení celýho FC,protože nečekali tolik lidí a bývá většinou teda přetížen.Klidně si odinstaluj Google nebo co používáš z novu nainstuj.Půjdeš tak s novým prohlížečem na FC a FC tě stejnak bude brzdit i kdyby si měl rychlost 20 mb jako já,nepomůže logicky nic.Čekej na zesílení FC.
Jako důkaz ti postačí třeba www.speedtest.net až ti FC nepůjde podívej se na sílu svého internetu jak je v pohodě.