Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Rescue parttition - jak se do ní dostat

Dobrý den.

Na mém ntb je skrytá parttition s obnovovacími daty windows přesněji takový "instalátor" který naformátuje disk a nahodí tovární windows.
Moje otázka zní jak se do ní nabootovat? Mám k dispozici live CD linuxu tak mě napadlo nahodit GRUB který mi tuto parttition ukáže a nebo jestli exostuje nějaká uttilita pro editaci windows boot loadereu abych do něj přidal tu parttion.

Děkuji za rady.

ACER
- Modely tohoto výrobce po instalaci systému při jeho prvním spuštění nabídnou vytvoření recovery médií. Je to jediná možnost, jak zálohovat operační systém. Pozdější vytvoření zálohy již možné není!
- Recovery menu je také možné spustit stisknutím ALT+F10 během startu počítače.

Publish.asp