Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sdílení souborů a tiskáren v XP, pokud není použito jednoduché

Už jsem z toho na infarkt. Zatím používám jednoduché sdílení v síti WiFi.
Přečetl jsem si následující:

www.zive.cz/poradna/SubChild.asp?Qst=292823&EXPS=%2 2NEPOZVAN%DD%2A%22

Potřebuji tedy také používat sdílení, ale chráněné.
Prosím poradtě jak zapnout sdílení chráněné.

Když ve Windows XP SP2 vypnu jednoduché sdílení tak se už nepřipojím z jiných PC k němu.

O sdílení internetu mi nejde. Když se ke mě někdo nabourá tak si mého internetu příliš neužije a poznám to.

Jedná se mi o prevenci diskových jednotek a tiskárny. Přece jen nechci zjistit, že mi nějaká kuna zlikvidovala obsah disků na serveru nebo vytiskla celou tiskárnu.

Klidně sem krok za krokem vkládejte obrázky na co kliknout a jak zatrhnout.

Děkuji.

Napiš stručně a jasně odkud kam se nemůžeš přihlásit a co ti to dělá a nedělá! Já to nepochopil a luštit to nehodlám.
P.S. Pokud už účet na cílovém PC existuje, pak stačí sjednotit hesla nebo na výchozím PC používat účet jiný. Chce to trochu tvořivosti.
/edit: Četl jsem to už několikrát a pořád z toho mám pocit, jako bys očekával, že když ze stanice A přistupuji ke stanici B, tak se to na heslo zeptá na stanici B. Buď v tom máš zmatek, nebo se jen neumíš správně vyjádřit?

chci vytisknout fotku najedu na tiskarnu a tiskarna mi vytiskne fotografii kterou sem vytiskla vcera.Stale tiskne tu samou fotografii.kdyz chci vytisknout jinou fotku tak nani kliknu vlastne na tiskarnu a nevytiskne fotografii kterou chci,ale tiskne zas tu vcerejsi.Dekuji za radu