Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde smazat složka

Ahoj stahoval jsem si nějakou muziku.A tam jak se mi ukládají stažené soubory se mi vždycky vytvoří taková složka a ta po stažení vždycky zmizí.Teď, ale nezmizela zůstala tam a nejde smazat(přesunout,přejmenovat) vista říká že tam není.Je sice prázdna ,ale chtěl bych jí odstranit.Pomůže někdo??
Děkuji
Změna předmětu, původně: Nejde smazat (LaKr) (Kráťa)

Otevřít Tento počítač na Ploše u XP, popřípadě menu Start - Počítač u W7. Otevře se okno s disky. Pravý klik na disk, na kterém to zlobí, vybrat Vlastnosti, Záložka Nástroje a tam Kontrola chyb. Obvykle stačí mít zaškrtnuté pouze Automaticky opravovat chyby. A potvrdit Spustit.

Toť vše.

tak jak pisu jedine checkdisk - nevim ted jak je to ve Viste, snad podobny jak XP: pavym mysi na disk v pruzkumniku - vlastnosti - pomůcky??? (tools) - hned prvni tlacitko check now (zkontrolovat???), zaskrtnout prvni - automaticky opravit chyby??? (mam EN)

OMG co "taky nic"? Ked chces radu tak pis kompletne odpovede co presne si kam zadal a co presne to vypisalo, inac sa ti da radit tiez taky nic.

V prvom rade sem napis presne kde je ta zlozka na disku, jaky ma nazov (nejake specialne znaky?) a jaky ma nazov ten subor v nej. Cim si to tahal? Nainstaluj si totalcommander, restartuj Windows, a spust LEN totalcommander a skus to zmazat a napis CO TO VYPISALO PRESNE. A nie ze "taky nic".
Skus vypnut vsetky antiviraky a podobne blbosti.