Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nastavení biosu

Prosím o radu. Mám procesor Core i7 870 (netaktovaný) a desku Asus P7P55D E - EVO a používám WIN 7 64bit. Moc nerozumím nastavení biosu a potřeboval bych poradit jestli jsou tyto hodnoty nastavené dobře. Tkhle nastavený PC jsem koupil. Děkuji.
CPU voltage mo [MANUAL]
Fixed voltage [AUTO]
current CPU core voltage [1.112V]
IMC voltage [1.2000] žlutě zbarvené
current IMC voltage [1.218V]
DRAM voltage [1.6500] červeně zbarvené
current DRAM voltage [1.653V]
CPU PLL voltage [ AUTO]
current CPU PLL voltage [1.803V]
PCH voltage [AUTO]
current PCH voltage [1.053V]

Preco do toho drbes ked tomu nerozumies? Nechaj to tak jak to mas.

Ked chces vediet co je spravne tak load defaults. DRAM Voltage sa nastavuje potom rucne podla nalepky na RAM module (zrejme mas 1,65V moduly tak to potom nastavis podla RAM modulu).