Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem podtaktování grafické karty

Mám ATI 5850 na základních taktech 765 Mhz a paměti 1125 Mhz, v klidu se podtaktovávala na 157 Mhz a 350 Mhz. Dnes jsem pustil HD video a propojil PC s TV a po zastavení se takty dostaly jen na 400 Mhz a paměti zůstaly na 1125 Mhz. Níž to už nejde. Nic se nezměnilo ano po restartu PC. Jen takt pamětí jde snížit ručně na 550 ( níž to nejde porotože na 550 mi teprve začíná posuvník ). Poraďte prosím. Mám WIN7 64bit a Catalysty 10.9.

Už jsem na to asi přišel, když jsem vytáhl HDMI kabel z PC ( grafiky ) grafika se podtaktovala na 157 Mhz a 300 Mhz. Nechápu proč pouze zastrčený kabel v grafice má vliv na takty, když se nic nepřehrává a TV je vypnutá. Asi soudruzi z ATI někde pochybïli.

pokial máte aktívne obidva výstupy z grafiky,tak DAC a DDC zostáva aktívny,v čom máte problém ? alebo by bolo lepšie keby po zapnutí tv bolo treba reštartovať systém aby prebehol kompletný reset grafiky na znovuzdetegovanie pripojených zobrazovacích adaptérov ?