Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nehrají internetové rádia v souboru WMA

Dobrý den.Potřeboval bych prosím poradit.Když si pustím ve Windows Media Player12 nějakou hudbu WMA ze souboru nebo nebo z CD tak to přehrává bez problému ale když si pustím net. rádio tak to načte a objeví se nápis PŘIPRAVEN a nezpustí se. Pokud je možnost pustit rádio v MP3 tak to hraje ale v souboru WMA ne.Mám nainstalované aji přehrávače net.rádií a tv a taky to nehraje.Nainstaloval jsem si Winamp podle toho co jsem tady četl ale taky to nehraje. Užjsem zkoušel všeliaké rady např. kodecy pluginy Adobe 10 ale stále nic.Do nedávna to hrálo vše bez problému. Mám Windows7.Už mě to tady napsalo že je potřeba něco doinstalovat do Windowsu ale nevím co moc tomu nerozumím.Děkuji předem za každou radu.Svob.

musíš si v nastaveniach internet explorera povoliť prehrávanie activeX z webových stránok a v miestnom počítači,tieto nastavenia sú prepojené v systéme spolu s nastaveniami wmp a musia byť povolené,aj ked internet explorer nepoužívaš ako primárny internetový browser,bez toho systém nepovolí spustenie prehrávania internetových rádií a multimédií,ktoré sú založené na windows media services

Děkuji Ti za odpověd. Nemohl bys prosím to na psat nějak podrobněji jak to zapnout v tom exploreru. Už jsem si aji prošel nápovědu ale nic moc mě to neříká. Sice si nějaké věci na pc udělám ale jak už jsem psal moc tomu nerozumím díky.

WMP nahlásí:
" Program WMP nemůže přehrát soubor, protože zadaný protokol není podporován. Pokud jste v dialogovém okně Otevřít adresu URL zadali adresu URL, zkuste použít jiný transportní protokol" .
A všechny nastavení mám dobře (podle obr.)