Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nenačtají se stránky v prohlížečích

Mam problem, když spustím jakýkoli webový prohlížěč tak se žádná stránka nenačte ale přitom ICQ,Skype,torrent downloader,atd normálně funguje, počítač jsem projel antivirem (avast,Security360) který nic nenašel, za jakoukoli pomoc budu moc vděčný.

s problem DNS to určitě nebude protože při spuštění nouzového režimu s prácí v síti internet funguje takže nejspíš to bude nějaký vir a jiný šmejd, zkusil jsem počítač znovu projet avastem,spybotem,security360, ale nic to nenašlo takže už nevim co bych měl delat.