Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Brana Firewall - nejde spustit služba

zdravim, mam problem se spustenim brany firewall.Kdyz ji chci spustit tak se mne zobrazi ..Nastaveni brany firewall systemu Windows nelze zobrazit, protoze neni spustena prislusna sluzba.Chcete spustit sluzbu Brana Firewal/Sdileni pripojeni k Internetu(ICS)? ..tak dam ano a pak nabehne hlaska ..Spusteni sluzby Brana Firewall/Sdileni propojeni k internetu(ICS) se nezdarilo.. nevi nekdo co stim? diky moc
Změna předmětu, původně: Brana Firewall (LaKr) (Kráťa)

no Eset sem si uz pred par dnama odinstaloval, protoze sem si akorat zkontroloval PC a zase ho smazal.. a ted se uz nemuzu pripojit ani na Qip, z Nb se nemuzu napojit na Wifi doma a telefon se taky nepripoji na Wifi.. takze nejakej napad?