Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Renderování ve Vegasu

Zdar udělal sem si cca 20 mon video ve vegasu 7 ale problém mam s renderováním chci aby to bylo v nějaký přijatelný kvalitě a chtěl bych aby se to vešlo do 4gb hlavně nejakej formát bez prolínání

omg to sou rádci co asi nikdy vegas ani neviděli co ? normálně vyrenderuj film bue mít přes 1gb určitě vybersi třeba avi 1280x720 nebo jaké rozlišení chceš, pak si stáhni nějaký konvektor například nejznámější "xilisoft video converter" stáhni si jakou koliv verzi nejlépe novou le musíš si ji buď koupit nebo použít crack jnak se ti vyrenderujou jen 3 minuty a nebo zkusit jiný ale zde stačí jen vybrat .avi (xvid nebo divx) nastavit "oříznutí" pokud chceš aby videošlo na dvd nebo na mobilu, mp3 nebo mp4 s podporou h.263/4 ty potřebují ty informace o videu jako je rozlišení, bit rate a další

*samozřejmě hlavně přehrávače s podporou s podporou .avi xvid nebo divx a nebo i pm4 ale to hd nelze, jedině hd mp4, ale stím na nových mobilech nepochodíš a pokud to chceš dát jen na yt stačí i bez informací (viz první odpověď)

Ve Vegasu jsou slušný ta základní profily na wmv - jestli ale nemáš rozlišení jako v těch profilech, budeš si ho muset ručně změnit. WMV jsem tam dlouho používal, render je rychlej a poměr kvalita/velikost je taky slušnej. Hodně slušnej je "MainConcept AVC/AAC". Když si člověk zvolí rozumnej bitrate, dá two-pass, render sice trvá dlouho (při two-pass i dvojnásobek), ale výsledek je lepší než wmv.