Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet a režim spánku

Mám Win Vista Home Basic.Pokud při ukončení práce
na pc ho jen uspím,při příštím startu mi nefunguje internet.Pokud jej ale vypnu,po příštím startu vše funguje jak
má.Nemohu tedy PC uvádět do režimu spánku,ale vždy vypnout,což mi vadí.Poradíte,jak a kde změnit nastavení?Díky za odpověď.

Mám podobný problém. Pripojenie je sieťovým káblom. Ak idem do režimu spánku - vytiahnem kábel, po prepnutí do normálneho režimu po pár sekundách vsuniem kábel naspäť. Tak to funguje, ale neviem ako dlho vydrží koncovka a sieťová zdierka v NB. Je niekde nastavenie, že pri prechode do režimu spánku odpojí automaticky internet ako pri normálnom vypnutí? Pri pripojení je providerom kontrolovaná fyzická adesa sieťovej karty. Ďakujem