Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spyware - jak odstranit?

Zdravim,

poslední dobou se mi stává, že když kliknu na nějaký odkaz nebo prostě chci najet na nějakou stránku, tak mě to přesměruje úplně někam jinam, na nějake stranky, na kterých mi vyskočí okno, že nemám antivirovou ochranu a blabla a že ji to stahne... najede tam jakoby screen z Tento Počítač a nějaky progress bar... vždy to vypnu, ale kvuli tomu se nedostanu tak na polovinu stranek. Vím, že je to spyware, ale nejde se toho zbavit. PC jsem čistil snad 10x...

Přesměruje mě to třeba tady ://scaner-online-xp34.co.cc/?id=06abQDYy&ID=20 643&fb=WVRveU9udHpPamc2SW5WelpYSmtZWFJoSWp0aE9qTTZ lM002TWpvaWFXUWlPM002TmpvaU5UUTNORGd6SWp0ek9qRXlPa UpoWkhabGNuUnBjMlZmYVdRaU8zTTZOam9pTVRNek5EQXdJanR 6T2pRNkltdHdjR2tpTzNNNk5Eb2lPRE0wTXlJN2ZYTTZNem9pY ldRMUlqdHpPak15T2lKaU9XVmlaR1l6TXpVME5tVmhZakE1T0d RNVl6UXlNV0UyWW1KbE9UUmxNU0k3ZlE9PQ%3D%3D NEKLIKAT! :)

Nějaká rada? :)

Co je to za pitomé nápady vkládat sem linky na škodlivý kód? (Kurt)
Změna předmětu, původně: Spyware (LaKr) (Kráťa)

Protože nejsi asi schopen odstranit ručně historii, cookies, temp …

Tak použij, v nouzovém režimu SUPERAntiSpyware a Malwarebytes' Anti-Malware (odpojt Internet, vypnout antivirový program)

Po instalaci programů je aktualizuj!

PC jsem čistil snad 10x...

ve tvém případě to nemá cenu čistit, stejně si to zaviruješ znova. jediným normálním řešením je začít používat omezený účet, čili nikdy nelézt na net jako správce:
http://pc.poradna.net/a/view/308473-bezpecnost-na- internetu-pracujeme-s-neprivilegovanym-uctem-i a dále...

kromě různých jednotlačítkových mazačů spywarů si je můžeš najít i sám - použiješ třeba hijackthis, starter, autoruns - a vidíš co tam nepatří.