Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem aktualizace

Zdravim.
Nevíte prosim vás někdo jak přesvědčit vistu, aby když na mě vyskočí bublina s tim že mam kliknout a nainstalovat aktualizace, tak aby mi neotevřelt tohle?
[http://img830.imageshack.us/img830/6/aktualizace.j pg]

tak na to neklikej. :-D

ja bych se spis zameril na to, proc se nezdarilo nacteni Windows Update (zkusit spustit z nabidky Start, prohlednout Eventlog, vyhnout se vsemoznym Wondows optimizerum, necist skvele navody na netu, jak zrychlit spusteni systemu vypnutim dulezitych sluzeb, atd.)

Na ten windows update lezes s internet explorerom? Ak nie tak na to lez s internet explorerom. Je to nutne (alebo to potrebuje skvelu microsoft aktyx technologiu ktoru podporuje len IE).

Skus aj start-windows update, to by malo otvorit IE.

P.S. a vypni vsetky dodatocne antiviry firewally apod. A prescanuj PC napr. pomocou superantispyware v nudzaku.