Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Deska nenajede obraz

ahoj dostal jsem desku gigabite am2 + procesor athlon 64 x2 po zapnutí nenajede obraz i kdyz je pripojen na integru nebo na pci-expres procesor jede zahrivá se hdd taky

A este skusit RAM moduly len po jednom, a odpojit vsetko nepodstatne (vsetky disky, mechaniky, dodatocne karty). Idealne je pripojit speaker ci to nejak pipa. Vid manual k doske (ked nemas tak je na webe vyrobcu dosky)
A nejaky vetrak musi byt pripojeny do konektora CPU Fan.