Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak nastavit síť?

Zdravim, potreboval bych poradit, na notebooku (vista) se pripojuji na net pres wifi, ale potreboval bych propojit notebook a PC(xp) pres lan aby PC se pripojilo na net pres notebook, je to mozne? Popripade jak prosim nastavit. dekuji

(touchwood je velmi arogantní)
ano lze to, dělal jsem úplně to samé s kříženým LAN kabelem (Cross Cable) Na NTB zadáš Ip atd... pro připojení k síti WIFI a na PC zadáš IP s koncovým číslem o jedno vyšší, potom párkrát vyresetuješ adaptér na PC i NTB :-) podařilo se mi to po docela dlouhé době a zcela náhodou takže netuším na kolik procent je to spolehlivé.