Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nouzovy rezim

Dobry den,
Mam problem s tim, ze kdyz chci dat Nouzovy rezim, tak to nacita az do te doby nez je na vyber mezi uzivateli (vcetne administrator). Ale at kliknu na uzivatele nebo administratora, tak mi vyskoci nejaka modra tabulka a PC se restartuje. Bohuzel nevim co se v tabulce pise, protoze se objevi na max 1sec. Delato at dam Nouzovy rezim s praci se siti, nebo normalni Nouzovy rezim.
Nevi nekdo co by to mohlo byt?
Predem dekuji.

Nejak jsem te nepochopil. Samozrejme ze mackam F8 abych se dostal na vyber, ale proc bootovat? A normalni spusteni windows jde bez problemu.
PC je to jen na internet: AMD Athlon 3000+
1GB RAM
nVidia GeForce 128Mb
OS je XP.
A ten pause/break jsem nezkousel, kdy jako myskis ze ho mam mackat?
Dik

Nevi nekdo co by to mohlo byt?

Totálně pokažené XP. Možná vir, chyba nějakého sw, pokažené registry (např po "tunění" nějakým programem)
Bez druhého pc si s tím asi neporadíš.
Přeinstalace XP - vložíž cd nabootuješ a pokračuješ dokud po souhlasu se smlouvou se neobjeví R-opravit.
Pak by tam víceméně mělo vše zůstat.
Pokud tam dáš naformátovat tak tam naopak nezůstane nic:-)