Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Základní deska

Zdravím chtěl bych vyměnit tuto základní desku MB N68C-S GeForce 7050, DDR3, SATA2, RAID, VGA, GLAN, mATX,na tuto sestavu AMD Athlon II X2 245, socket AM3, 2x2.9 GHz, 2MB cache, BOX,PAMĚŤ: DIMM DDR3 2048Mb 1333Mhz,HDD: HDD 500GB SATA2 WD (Seagate)GRAFICKÁ KARTA nvidia gts 450.a zdroj seasonic 500w.Poradte která by byla kompatibilní,děkuji.Windows 7

Proč to měníš ? Ta deska je samozřejmě levná sr*jda do kanclu ale pokud už ji máš koupenou je výměna "jen tak" vyhozené peníze.Zas tolik výkonu to nepřines čili to nepoznáš...Si peníze radši šetři až něco odejde. Bych si radši koupil dvougigo ramky navíc(pokud tam máš jeden kus).