Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem multimediální centra k tv a jejich zapojení

Ahoj lidi, prosím o pomoc - chci si pořídit k tv LG 32LE5500 nějaké multimediální centrum, tak do 3500,- . Ale rád bych to zapojil tak, aby mi zvuk z připojeného ext. HDD šel do zesilovače - kde nemám optický vstup, ale pouze dva cinche. Jak bych to mohl zapojit například u tohoto kousku? Existuje nějaká redukce z toho "kompozitního audio" výstupu - na cinche? asus-oplay-hdp-r3-d154913.htm

díky za každou radu

Tak mě včera jeblo už z toho a Asuse jsem vyměnil za Xtreamera, připlatil si 300,-. Zjišťoval jsem o tom mým problému všude možně a dozvěděl se, že co se vnitřku týče tědlech dvou mašinek, tak jsou skoro stejný (čip - říkal pán z podpory pro Xtreamer), že by se to dalo vyřešit firmwarem. Podporu má Xtreamer zmáknutou výborně, každou chvíli něco a celkem dost věcí přidávají - proto jsem se rozhodl pro výměnu. Jo a .m2t asus neumí, ten druhej jo (mám jednu srdcovku v tomhle formátu v 720p - vlastní video trailer z vlastní hry pro Crysis). To už jsem ho měl doma a byl jsem zdrcen z toho, že i na něm to opravdu taky nejde. Jenže potom jsem se podíval na stránky Xtreamer a voni ti parchanti vydali 2.4.2 aktualizaci a jako jedna ze tří hlavních oprav/novinek bylo "Progressive JPG support". A to bylo ono, fotky jedou perfektně, divný - progresivně jsem to v Zoneru nikdy neukládal... Na stránkách Asus stále trčí jako poslední aktualizace 01.18P - ta nic neřeší. Jéžiš já mám radost! :-D Díky všem, co se mi snažili pomoc :-)