Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Upgrade PC do 10 000 Kc

Ahoj,
chtel bych si upgradovat pc, bylo by to hlavne kvuli Fifa 11, hraju fifa serii jako PG hru, takze podstate kazdej novej rocnik, nez vyjde dalsi, hraju online.
Upgrade by mel byt co nejlepsi a hlavne aby se dal kazdej pul rok obnovovat a vylepsovat ruzne komponenty. Nechci upgrade presne aby mi jela Fifa 11 (aspon o neco lepsi), ale aby se kompletne zrychlil PC a rozbehal jsem novejsi hry (hraju vetsinou PG hry, tudiz starsi jako CS 1.6, CSS, CoD 2 apod... takze v tom by problem nebyl), presto bych si chtel zahrat Shaun White Snowboarding bez sekani apod...

Muj PC:
Windows Vista Home Basic
Procesor - AMD Athlon 64, 2200 MHz (11 x 200) 3500+
Graficka karta - ATI Radeon X1650 Pro (RV530) - 256 MB
Ram - 2GB

Doporučené požadavky pro FIFA 11 PC:

Procesor: Dual Core processor (Core Duo 2 nebo lepší)
Intel Core2Duo @ 2.4Ghz na Windows XP/Vista/7
Pamět RAM: 1 GB (2 GB pro Windows Vista/7)
DirectX: DirectX® 9.0c
Grafická karta: 256 MB, musí mít Shader Model 3.0.
Například tyto karty:
ATI RADEON HD 3870
NVIDIA GEFORCE 8800 GT

Moje predstava:
Procesor - Dvoujadro a kolem 3GHz (nemusi byt presne) zaujal me treba tento - http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=7224 4
Graficka karta - nejlip ATInu, aspon 512 MB a HD tridu napr. - http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=6987 0
Ram - Ohledne ram muzu jen rict ze bych rad rozsiril aspon na 4GB, tudiz koupe +2GB Ram
Urcite by to chtelo lepsi zdroj jelikoz mam 450W, taky se neorientuju, ale predpokladam aspon 650-750W

Psal sem do 10 000 Kc neni to presne, ale aby to urcite neprekrocilo 11k, to bych opravdu nerad.
Vubec nevim jak a co k sobe pasuje, takze jestli by ste mi moc prosim pomohli co bych mel dokoupit.
Kdyby byl potrebny nejaky udaj tak prosim napiste.
Predem moc dekuju

Základní deska
Typ CPU AMD Athlon 64, 2200 MHz (11 x 200) 3500+
Název základní desky MSI K9N SLI (MS-7250 v2) (3 PCI, 2 PCI-E x1, 2 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Dual Gigabit LAN)
Čipová sada základní desky nVIDIA nForce 570 SLI, AMD Hammer
Pracovní paměť [ TRIAL VERSION ]
DIMM3: Kingmax KLDD48F-A8KB5 [ TRIAL VERSION ]
DIMM4: Kingmax KLDD48F-A8KB5 [ TRIAL VERSION ]
Typ BIOSu AMI (08/02/06)
Komunikační porty (COM a LPT) Komunikační port (COM1)
Komunikační porty (COM a LPT) Port tiskárny (LPT1)

Nemyslel sem primo tyto komponenty, ale udal jsem jenom priklad, nemusi byt vysledek uplne presny ale aspon podobny