Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta ke kancelářskému PC

Zdravím, pořídil jsem si tento počítač:

http://www.pocitacovyobchod.cz/zbozi/hp-compaq-dc7 900-sff-q8200-250-2g-dvdrw-22v1-dos/detail.aspx?p= z:148825

protože je to ryzí kancelářský stroj s integrovanou graf. kartou chtěl jsem se zeptat: poběží mi tam i klasická grafika? A pokud ano tak jakou by jste mi doporučily do takového prcka? Občas bych si chtěl zahrát také nějakou tu gamesku (Arma1, Total War)

Děkuji za radu.

Půjdou ti tam všechny karty, který splňují následující požadavky:
- PCIe rozhraní (to mají dnes všechny nový karty)
- nízkoprofilová - máš malou bedýnku, karty se běžně prodávají, ale obvykle jen ty slabší modely, ty by ti však mohly stačit
- utáhne to zdroj v té bedně

Nechci zakládat nové téma a tak se pokusím pokračovat
tam kde jsem před pár dny začal:

Jakou nízkoprofilovou a nízkopříkonovou grafiku s pasivním chlazením by jste mi doporučily ? pro můj kancelářský počítač (s přihlédnutím ke shora řečenému).
Děkuji

Sorry, ale ides na to dost zle. To co si si vybral zdaleka nie je kancelarsky pocitac. 4jadrovy procesor nema ani kopec hernych masin, ten nizky case znemoznuje dobry odvod tepla a ked tam este buchnes grafiku tak sa to este zhorsi. Toto je tak nestatny hybrid, zeby som si ho v zivote nekupil, pretoze to nie je ani na hranie a na kancelariu je to zbytocne pridrahe.
Mam skusenosti, ze pasivne grafiky sa v takychto nevhodnych skrinkach po case zacnu vyrazne prehrievat (ak ich budes vyuzivat na hranie hier) a je nutne ich aktivne chladit.

Proč jsem do toho šel je na delší vysvětlování. Je to kombinace peněz místa a dalších věcí..

Prostě bych pouze potřeboval poradit, která vhodná grafika by mi na méně náročné hry stačila (hry: trackamania, niší verze total war). Děkuji za radu.