Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wampserver - Pomoc

Mam problém s týmto programom. Nikdy som predtým s ním nepracoval. Nainštaloval som ho podľa jedného návodu, pridal PHP, Apache a mySQl vo verziách, aké som potreboval (budem inštalovať Joomlu). Kontroloval som port 80, píše mi, že port nie je použitý. Phpmyadmin mi nefunguje a localhost mi ukazuje toto - http://img405.imageshack.us/img405/1068/beznzvugg. jpg.
Vie mi niekto pomôcť spojazdniť to?
Vopred veľmi pekne ďakujem.

Tom

S Wampserverom som "nemal tú česť"... Chvalabohu...
Používal som vždy len XAMP - nikdy žiadne problémy !!! Po inštalácii vždy všetko fungovalo ako malo.
Nechcem Ťa presviedčať, ale skús XAMP. Ja som ho inštaloval už niekoľko-krát, na niekoľkých PC a nikdy žiadny problém... JOOMLA, WordPress ... Všetko krásne šlapalo. :-)

Nehádam sa, tiež si myslím, že je to "rukama", každému vyhovuje niečo iné.
Ja som skúsil XAMP a nemal som dôvoď skúšať niečo iné. Možno je Wamp tiež taký dobrý - neviem aké verzie APACHE, PHP a MYSQL obsahuje. XAMP sa mne osobne pozdáva ako naj...

XAMP:
* Apache 2.2.14 (IPv6 enabled) + OpenSSL 0.9.8l
* MySQL 5.1.41 + PBXT engine
* PHP 5.3.1
* phpMyAdmin 3.2.4
* Perl 5.10.1
* FileZilla FTP Server 0.9.33
* Mercury Mail Transport System 4.72

Neskúšal som nič iné - to je pravda, ale čítal som diskusie, fóra, jednoduchosť inštalácie a nastavenia, problémy atď...
Voľba padla na XAMP - neľutujem :-)

Kurt: Mám to zapnuté, píše mi Online. Môžem si nainštalovať Skype, si tu?
Skúšal som inštalovať teraz aj Xampp, ale nejak som z neho dopletený, nevyznám sa v ňom už vôbec. Trochu komplikovanejší mi príde.
Host (ten posledný): Jasné, nainštalovalo mi to všetko, ale PHP verzia 5.3.0 nie je kompatibilná s Joomlou, tak som inštaloval nižšiu (5.2.4) a prepol ju.