Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WiFi připojení

Zdravím všechny v poradně.
Mám menší problém změnil sem zaměstnání a jezdím teď po republice.Zatím sem neměl nikde problém se připojit na free wifi internet.Až do te, jsem teď ve Zbraslavicích taky mají free wifi internet.Ale když se připojím tak adres to načte ale internet nejde.Nevíte kde by mohl být problém???

Kdyz predpokladam, ze jsi ziskal validni informace z DHCP, pak nacte to krom adresy i DNS server?
Zkus si pingnout v prikazovem radku treba seznam.cz ("ping seznam.cz"), pak primo "ping 77.75.76.3". Nemelo by to hlasit "vyprsel casovy limit zadosti".

Pak zkus trasovani "tracert 77.75.76.3", at zjistis, kde to presne kolabuje.

Dalsi moznost je zeptat se obsluhy, zda-li nemaji nejake technicke potize. ]:)