Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Posouzení sestavy pro nové hry typu Mafia II

ahoj chtěla bych se zeptat zda je toto dobrá sestava pro nové hry typu mafia II atd. cena kolem 8000 děkuji za odpovědi

Procesor: CPU AMD Athlon™ II X2 Dual-Core 260 3,2GHz 2MB cache 65W socket AM3, BOX
Základní deska: MSI MB Sc AM3, 760GM-E51,4DDR3, 1PCI*e16, 1PCI-e*1,2 PCI, 5SATAII,GbLAN,eSATAII,uATX
Paměť: DIMM DDR2 2GB 800MHz CL5 KINGSTON HyperX Blu
Pevný disk: WD CAVIAR BLUE WD2500AAJS 250GB SATA/300 8MB cache
Optická mechanika: LG OS DVD±R/±RW/RAM Drive GH22NP20 SecureDisc DL Bare Black

Grafický adaptér: GIGABYTE VGA ATI Radeon HD4650 1GB DDR2 (Overclock)

Změna předmětu, původně: sestava (host)

Připlať si pár stovek za grafiku HD5670, ta už je zajímavější, dá se sehnat za pod 1900Kč.
A jak píše MM_tank, stovka navíc za dvojnásobnej disk se vyplatí.

A ještě něco - desku máš na DDR3 paměti, máš vybraný DDR2, což spolu nepasuje.