Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zachrana dat

Ahoj, potrebuji zachranit data z 3,5" HDD. Pevny disk byl rozdelen na C a D, data ktere potrebuji zachranit jsou zalohovany na D, bohuzel pri reinstalovani OS vypadl proud a HDD se tedka tvari jako nezformatovany tzn. nejde otevrit-pise ze je potreba ho zformatovat, ani nenabidne druhy disk-D. Je najaka sance zachranit data nejakou aplikaci nebo jinym zpusobem(krome pres specialni firmy)?

Přínosný článek o záchraně dat z harddisku. (reklama) (los)

ale stejně si myslím že máš poškozený jen souborový systém na c:, ...

Asi mas pravdu.

..., kdežto d: v jiném pc uvidíš.

prave ze ten "poskozeny" pevny disk jsem vymontoval z PC a pripojil pres USB redukci k jinem PC a ukazuje to jenom jeden disk.

Kazdopadne vyzkousim vyse zminene aplikace, doufam ze to aspon nejak pomuze, dam vedet.
Diky za tip.