Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem testdisk

prosim o radu zachranujem data na pamatovej karte, pouzivam na to program test disk, vsetko je v poriadku testdisk data vidi a chcem ich skopirovat stlacim klavesu c a spyta sa ma ci sa ma subor skopirovat do //root...mam totiz boot CD ubuntu s programom testdisk a ten sa spusta z CD...chce to skopirovat data do korenoveho adresara na disku CD ...v pocitaci mam pripojeny dalsi hardisk a aj USB kluc...moja otazka znie ako docielit aby som data zachranovane skpiroval na USB kluc alebo HDD? neponuka mi tu moznost... ...dakujem za rady.....

Nabootuješ CD s linuxem Pmagic. Po najetí se připojí disky pomocí grafického programu "Mount-gtk" - bude na ploše nebo v menu. Doporučuji se připojit i USB flešku. Spustit program Testdisk a pro obnovu použít USB flašku. Fleška bude připojena do adresáře a její cesta bude napsána v programu "Mount-gtk" (př. /dev/sdb). Po skončení obnovy odpijit disky a USB flešku také přes "Mount-gtk".