Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Propojeni dvou PC

Dobrý den tento dotaz jsem již dával, dostalo se mi odpovědi něco ve stylu křížkový kabel. Jde o to že dnes tu mám takovou skutečnost, že zde máme modem který podporuje více sítovich kabelu jenze zas naopak tento modem nedokazu napojit na sit.. Modem ktery pouzivam ja ma analogove pripojeni ( doufam ze to pisu spravne) proste takovej ten bilej kabel kterej ma spicku na konci a nasroubuje se do modemu jenze potem ktery ma vice konektoru na sitovy kabel nema tento konektor hlavni kabel se do nej zapojuje stejne jako sitovi prosim nematen ejakou radu jak propojit tedy dva pc? at uz aby sme mohli byt oba na internetu nebo jen propojeni na lan siti. díky moc ...

máme modem který podporuje více sítovich kabelu

přesný typ je zespodu na štítku.

Modem ktery pouzivam ja ma analogove pripojeni

jaké máš vlastně připojení? kabelovka? adsl? baráková lan? kabel od wifi ze střechy?
i na tomto modemu by měl být typový štítek.

jenze potem ktery ma vice konektoru na sitovy kabel nema tento konektor hlavni kabel se do nej zapojuje stejne jako sitovi

má jeden vstup označený "wan" pro běžnou síťovou kostku rj-45? ale z přesného typu to půjde poznat.