Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rozdělení hdd

Zdravím, na svém novém PC mám 500 GB hdd. Chtěl bych ho bezpečně rozdělit na dva oddíly pro systém a data. Jaký free program mi doporučíte?

OS: Windows Vista Business

Děkuji za radu.

Znamená to, že pokud odstraníš logickou jednotku, tak bude odstraněna :-) . Když to tedy uděláš, nebude oddílu D: ...zbyde po něm prázdné, nenaformátované místo a všechna data budou pro běžného uživatele na tomto zrušeném místě ztracena.
Drobná pravopisná poznámka: píše se nabídka

já mám taky jeden problém v počítači jsem měl videa z mobilu a měl jsem je ve složce potom jsem tam před pul rokem byl a podíval jsem se a videa fuč jenom složka prázdná s názvem program recovery jsem již používal je na nic nenajde vše a najde jen ty nejnovější data prosimvás dájí se tyto soubory ještě navrátit zpět děkuji

pro Lukase:
1.Start-Hledat-zkus prohledat celý disk např.podle přípony videa.Třeba jsi to jen někam omylem přesunul.
2.pokud nic nenajdeš,tak po půl roce práce na PC zapomeň na nějakou obnovu dat,ta jsou již tak 200x přepsaná.Jedině že jsi před půl rokem ihned PC vypnul,uložil do sklepa a zapnul zase až dneska. :-) To by pak možná šlo.